ogloszenia.sandomierz.pl
Ogłoszenia drobne z Sandomierza

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3488 / Ogłoszenia oczekujące: 7
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 100054 z dnia 2021-09-24 / OFERTA PRYWATNA

Zajęcie Dodatkowe - dobrze płatne

Aplikacje Fintech, czyli innowacje technologiczne działają od 2019 roku i dają pieniądze. To nic nowego.

Dlaczego?

Zamiast płacić np. kilkaset tysięcy za reklamę w telewizji, czy w gazecie - wolą po prostu zachęcić użytkowników do swoich usług bonusem, na przykład 20 euro, które otrzymasz na zakupy lub możesz ten bonus wypłacić - tego samego dnia.

Teraz można zarobić 850 euro, około 3900 złotych, a dalej można polecać tę aplikację, które się spodobały w mediach społecznościowych oraz wśród swoich znajomych. Polecanie daje możliwość większych dochodów. Natomiast polecanie NIE jest wymagane.

Aby jeszcze więcej zarobić możesz promować te aplikację w mediach społecznościowych jak Facebook, Instagram, TikTok oraz Twitter, wśród swoich znajomych oraz na stronach, gdzie wystarczy udostępnić swój kod polecający i zarabiać więcej, kiedy skorzysta z twojego polecającego dowolna osoba z dowolnego państwa na świecie. Tak ja właśnie robię.

Przed dołączeniem do danej aplikacji, można przeczytać opinie w Google o niej, na przykład wpisując Verse opinie. Do każdej aplikacji mam instrukcję.

Aby zacząć, wystarczy napisać maila lub SMSa.

Cena: 3900

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 538378230
  • tel. komorkowy: 538378230

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 78
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.sandomierz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.sandomierz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.sandomierz.pl