ogloszenia.sandomierz.pl
Ogłoszenia drobne z Sandomierza

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3488 / Ogłoszenia oczekujące: 7
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 103144 z dnia 2022-06-06 / OFERTA PRYWATNA

Praca dodatkowa jako Audytor/Tajemniczy Klient

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions z siedzibą w Rzeszowie poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako:

Audytor/Tajemniczy Klient

Zadaniem Tajemniczego Klienta jest odwiedzanie rozmaitych placówek handlowo-usługowych, np.: restauracji, banków, salonów, sklepów, w celu obiektywnej i subiektywnej oceny standardów obsługi klienta, zgodnie z otrzymanymi wcześniej wytycznymi. Praca audytora w charakterze tajemniczego klienta, tak naprawdę polega na robieniu tego, co wykonujemy na co dzień w sposób naturalny z tą różnicą, że zadaniem audytora jest świadome zwracanie uwagi na aspekty, na które podczas bycia „zwykłym klientem” pozornie nie zwracamy uwagi.

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i przede wszystkim rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji audytów i mobilność.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o Umowę zlecenie lub B2B;
- współpracę dorywczą w perspektywie długoterminowej;
- możliwość udziału w wybranych projektach spośród szerokiego spektrum różnorodnych badań;
- stosowne materiały i niezbędne szkolenia przygotowujące do realizacji audytów;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dodatkowych środków finansowych;

Zainteresowała Cię oferta? Wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie:
https://docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d /e/1FAIpQLSf7QZfW7dh010jiO3YfyQS75PPD-Uz9rZo1wdmRA SkyDm9ibQ/viewform

Pamiętaj! Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. Co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, kontaktujemy się z wybranymi osobami, z propozycją zwizytowania danej placówki. Kandydaci wybierani są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Więcej informacji o naszej firmie i aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdziesz na naszych stronach internetowych:
fastsolutions.pl oraz praca-fastsolutions.pl

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 30
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.sandomierz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.sandomierz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.sandomierz.pl