ogloszenia.sandomierz.pl
Ogłoszenia drobne z Sandomierza

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3994 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 48985 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

OVERSIZEMAN - Odzież męska

Szukasz przydatnych ciuchów dla siebie? Jeśli tak to bezbłędnie trafiłeś. Adres naszej strony: http://www.2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim wyborze kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla osób o ogromniejszych gabarytach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą markę cechuje troskliwość o szczegóły, wysokiej jakości produkt do fabrykacji ciuchów czy też porządne trendy wzory. Krój jest współczesny, a ciuchy nosi się bardzo wygodnie. Nasza spółka prowadzi odsprzedaż internetową dla osobników w większych formatach. Nasz sklep, charakteryzuje głównie wieloletnie doświadczenie w specjalizacji tekstylnej. Dobro delikwenta jest dla nas najdonioślejsze, zabiegamy by ciuchy w gabarytach od 2xl do 2xl były praktyczne fraz z świetnie wyglądającym i pasującym krojem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż na polskiem rynku brakuje schludnych łachów w tym gabarycie, dla tego zależy nam by to przekuć i przedłożyć udogodnienie jak i zadowolenie dla wnoszących taki format. Produkcja tego typu rozmiarów wymaga od nas nakładu wytężonej pracy, nakładów finansowych jak i niebotycznej motywacji, której nam nie brakuje. Staramy się by towar był wspaniałej jakości, który jest wytrwały, przewiewny a równolegle wygodny. Troszcząc się o zapotrzebowanie naszych petentów, staramy się by konfekcję opierała się na bieżących stylach mody. Można znaleźć u nas ciuchy na każdą promocję, sporządzamy odzież powszednią, sportową, wizytową tudzież poważną. Zapraszamy również do odwiedzania i czytania naszego bloga. O ile masz jakieś zapytywania, nasz serwis jest skłonny od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Adam

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 34
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.sandomierz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.sandomierz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.sandomierz.pl