ogloszenia.sandomierz.pl
Ogłoszenia drobne z Sandomierza

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3913 / Ogłoszenia oczekujące: 423
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 78860 z dnia 2020-05-08 / OFERTA OD FIRMY

Sklep Zdrowie

Przestawiamy sklep rehabilitacyjny z Krakowa. W opisywanej propozycji znajdziecie Panie i panowie dużą paletę ekwipunku medycznego i rehabilitacyjnego. Sklep posiada długie doświadczenie w aspekcie oferowania artykułów dużej jakości sprzęt to rehabilitacji. W ofercie między innymi takie produkty jak ortezy, balkoniki, pieluchomajtki, aparaty bezdechu i sporo innych produktów medycznych. Sklep "Zdrowie" to z pewnością jeden z najlepiej wyposażonych sklepów w Nowej Hucie w Krakowie i Małopolsce. Sprzęt da się zobaczyć na swoje oczy przed zakupem w Krakowie, sklep otwarty cały tydzień prócz niedzieli.

Cena: 1

Autor: Karol

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 123465855

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 58
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.sandomierz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.sandomierz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.sandomierz.pl